Kafe, Teras Kapama Sistemleri

Vitrin Sistemi, alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, kafe - pastaneler ve kış bahçeleri için tasarlanmış bir sistemdir. Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve mordern ortamlar sunar.

Kafe, Teras Kapama Sistemleri

Vitrin Sistemi, alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, kafe – pastaneler ve kış bahçeleri için tasarlanmış bir sistemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve mordern ortamlar sunar.

Tamamen açılma imkanı vermesi sayesinde teşhirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar. Kayar kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Bu sistem için kullanılmakta olan 10mm temperli cam sayesinde tam bir güvenlik sağlanır.

Glasstech Vitrin Sistemlerinde saydam cam yerine emaye baskılı cam, ahşap ve/veya kompozit paneller uygulanarak iç mekanlarda açılır kapanır bölmeler, speratörler, kabinler, güvenlik koridorları oluşturmak mümkündür. Otellere, konferans salonlarına, restoranlara aynı anda birden fazla amaçla kullanabilme imkanı sağlar.

You may also like
Neden Cam Balkon?, Cam Balkon Nedir?
Kış Bahçesi Nedir?
Neden PVC Pencere
PVC Nedir?

Leave a Reply

*